EVA KAĞIDINDAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Eva kağıdından yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eva kağıdından sahte çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde yaparak çok güzel süs çalışmalarını yapmayı öğrenmiş olursunuz.

Eva kağıdıyla yapılan çiçek çalışmalarını daha önce de benzerlerini paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde boşta duran vazolarınızı doldurabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Eva kağıdından yapılan çiçek çalışmaları sayesinde sizde çok güzel sahte çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizde bu tür çalışmalar yaparak dekoratif anlamda süs çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sonrasında bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek, satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Eva kağıdından süs çiçek yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde eva kağıdı yerine daha farklı çalışmalar da kullanabilirsiniz.

Evadan yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın detaylı tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eva-kagidindan-yapay-cicek-yapmak

source


KARTONDAN AT ARABASI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir