EVDE ATLETTEN RENKLİ TİŞÖRT YAPMAK

Evde atletten renkli tişört yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Baskı tişört veya evde tişört yenileme gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kendin yap bölümünde daha çok paylaştığımız bu tür çalışmaları sizde zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz.

Eğlenceli çalışmalar sayesinde kısa sürede eski tişörtlerinizi süsleyebilir ve yenileyebilirsiniz. Atlet veya beyaz tişörtleri de bu baskı usulü ile süsleyebilirsiniz. Yeni tişörtler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem bütçenizi fazla zorlamamış oluyorsunuz.

Hem de herkesten farklı tişört veya penyelere sahip olmuş oluyorsunuz. Evde atletten renkli penye yapımı ile ilgili daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda paylaştığımız çalışmaya benzer çalışmalar hemen yazının altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yenileme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-atletten-renkli-tisort-yapmak


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir