EVDE ATLETTEN RENKLİ TİŞÖRT YAPMAK

Evde atletten renkli tişört yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Baskı tişört veya evde tişört yenileme gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kendin yap bölümünde daha çok paylaştığımız bu tür çalışmaları sizde zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz.

Eğlenceli çalışmalar sayesinde kısa sürede eski tişörtlerinizi süsleyebilir ve yenileyebilirsiniz. Atlet veya beyaz tişörtleri de bu baskı usulü ile süsleyebilirsiniz. Yeni tişörtler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem bütçenizi fazla zorlamamış oluyorsunuz.

Hem de herkesten farklı tişört veya penyelere sahip olmuş oluyorsunuz. Evde atletten renkli penye yapımı ile ilgili daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda paylaştığımız çalışmaya benzer çalışmalar hemen yazının altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yenileme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-atletten-renkli-tisort-yapmak

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.