Ana Sayfa / HOBİLER / EVDE ÇOCUK PLAJ SANDALYESİ YAPMAK

EVDE ÇOCUK PLAJ SANDALYESİ YAPMAK

Evde çocuk plaj sandalyesi yapmak başlıklı konum ile yazın her anne babanın ihtiyaç duyduğu ancak çoğu zaman fiyatından dolayı satın alamadığı bir ürünün evde yapımından bahsedeceğim. Fırsatım olursa benimde yapmak istediğim bu çalışmanın detaylarını şimdi sizlere aktarıyorum.

Benim bugüne kadar gördüğüm en yaratıcı ve gerekli kendin yap projelerinden olan çocuk plaj sandalyesi yapımı için ince ama dayanıklı su borularından yararlanabilirsiniz. Bu malzemeleri, inşaat malzemesi satan dükkanlarda her zaman bulabilirsiniz. Bunun yanında boruların boyutlarını belirlemek için boru kesme makası da çalışmada gerekli olacak malzemeler arasında yer alıyor.

Plaj sandalyesinin asıl önemli kısmı olan kumaşın seçiminde ise mutlaka dayanıklı ve serin tutan bir yapıda olmasına dikkat edin. Mayo kumaşı da denilen daha naylonumsu kumaşlar bence bu çalışma için son derece ideal. Desen ve renk olarak çocuğunuzun cinsiyeti ve zevkine göre seçim yapabilir, hatta seçimi ona bırakıp yeni sandalyesini daha çok sevmesini sağlayabilirsiniz.

Malzemeleri hazırladıktan sonra aşağıda sizlerle paylaştığım resimleri inceleyerek sizde çocuğunuz için kendi özel plaj sandalyesini hazırlayabilirsiniz. Evde çocuk plaj sandalyesi nasıl yapılır konusunun sonunda şimdi sizleri resimler ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-çocuk-plaj-sandalyesi-yapmak

FERMUAR KALEMLİK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir