EVDE ÇOCUK PLAJ SANDALYESİ YAPMAK

Evde çocuk plaj sandalyesi yapmak başlıklı konum ile yazın her anne babanın ihtiyaç duyduğu ancak çoğu zaman fiyatından dolayı satın alamadığı bir ürünün evde yapımından bahsedeceğim. Fırsatım olursa benimde yapmak istediğim bu çalışmanın detaylarını şimdi sizlere aktarıyorum.

Benim bugüne kadar gördüğüm en yaratıcı ve gerekli kendin yap projelerinden olan çocuk plaj sandalyesi yapımı için ince ama dayanıklı su borularından yararlanabilirsiniz. Bu malzemeleri, inşaat malzemesi satan dükkanlarda her zaman bulabilirsiniz. Bunun yanında boruların boyutlarını belirlemek için boru kesme makası da çalışmada gerekli olacak malzemeler arasında yer alıyor.

Plaj sandalyesinin asıl önemli kısmı olan kumaşın seçiminde ise mutlaka dayanıklı ve serin tutan bir yapıda olmasına dikkat edin. Mayo kumaşı da denilen daha naylonumsu kumaşlar bence bu çalışma için son derece ideal. Desen ve renk olarak çocuğunuzun cinsiyeti ve zevkine göre seçim yapabilir, hatta seçimi ona bırakıp yeni sandalyesini daha çok sevmesini sağlayabilirsiniz.

Malzemeleri hazırladıktan sonra aşağıda sizlerle paylaştığım resimleri inceleyerek sizde çocuğunuz için kendi özel plaj sandalyesini hazırlayabilirsiniz. Evde çocuk plaj sandalyesi nasıl yapılır konusunun sonunda şimdi sizleri resimler ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-çocuk-plaj-sandalyesi-yapmak


FERMUAR KALEMLİK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir