EVDE DANTELLİ BONCUK BİLEKLİK YAPMAK

Evde dantelli boncuk bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür takı çalışmalarını sıkça paylaşıyorum. Nedeni ise evden para kazanmak isteyen bayanlar olabilir. Hem onlara kolaylık.

Hem de kıyafetlerimize uyduramadığımız takı sorunlarının da ortadan kalkmasına yardımcı olmak. Bu sayede sizde kolay takı yapmayı öğrenebilir ve şık takılar yaparak kıyafetlerinize uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz. Evde dantelli bileklik yaparak sizde keyifle giyeceğiniz elbiselere uyumlu takılara sahip olmuş olacaksınız.

Anlatımlı kolay takı yapmak için paylaştığım çalışmalar hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede çok güzel takılar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde dantelli boncuk bileklik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmada aşama aşama ne yapılması gerektiği belirtiliyor.

Kolay ve kısa sürede çok güzel bileklikler yapabilir ve sevdiklerinize de hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz. Kolay takı nasıl yapılır diyenler için benzer çalışmaları ” takı tasarım ” kategorisinde paylaştığımı da hatırlatmak isterim.

Bu yazımın da altında benzerlerine ulaşacaksınız. Şimdi sizleri anlatımlı dantel bileklik takı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-dantelli-boncuk-bileklik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.