Ana Sayfa / DEKORASYON / EVDE KOLAY ABAJUR YAPMAK


EVDE KOLAY ABAJUR YAPMAK

Evde kolay abajur yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Kolay abajur yapmak için önerim kitap kaplığı ve benzeri desenli kaplık kullanmak. Anlatımlı abajur yapımıyla ilgili paylaştığım diğer çalışmaları da inceleyin.

Onlar da oldukça kolay yapımı var. Evde kolay abajur yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre yapabilirsiniz. Yaparken lamba ısınacağı için kalın bir karton veya sert bir malzeme kullanmanızı öneriyorum. Hemen dışını desenli kağıt veya kumaşla kaplayabilirsiniz.

Böylece ısınmayı ve desenlere zarar görmesini de engellemiş olursunuz. Evde kolay abajur yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği detaylıca verilmiş. Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Aşamaları tamamladıktan sonra kısa sürede aynısını yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem evde boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hem de kendiniz yaptığınız eşyayı evde daha bir heyecanla ve keyifle kullanmış olursunuz.

Bu tür çalışmaları yapıp hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-abajur-nasil-yapilir

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir