EVDE KOLAY ABAJUR YAPMAK

Evde kolay abajur yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Kolay abajur yapmak için önerim kitap kaplığı ve benzeri desenli kaplık kullanmak. Anlatımlı abajur yapımıyla ilgili paylaştığım diğer çalışmaları da inceleyin.

Onlar da oldukça kolay yapımı var. Evde kolay abajur yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre yapabilirsiniz. Yaparken lamba ısınacağı için kalın bir karton veya sert bir malzeme kullanmanızı öneriyorum. Hemen dışını desenli kağıt veya kumaşla kaplayabilirsiniz.

Böylece ısınmayı ve desenlere zarar görmesini de engellemiş olursunuz. Evde kolay abajur yapmak için paylaştığım çalışma da adım adım ne yapmanız gerektiği detaylıca verilmiş. Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Aşamaları tamamladıktan sonra kısa sürede aynısını yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem evde boş zamanlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hem de kendiniz yaptığınız eşyayı evde daha bir heyecanla ve keyifle kullanmış olursunuz.

Bu tür çalışmaları yapıp hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-abajur-nasil-yapilir

source


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir