Ana Sayfa / DEKORASYON / EVDE KOLAY ÇİÇEKLİ PRENSES TACI YAPMAK

EVDE KOLAY ÇİÇEKLİ PRENSES TACI YAPMAK

Evde kolay çiçekli prenses tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan çiçekli çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı çocuklarınıza yapabilirsiniz. Çiçekli prenses tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları kartondan yapılanları da yine sitemizde bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan karton çiçekli taç örneklerini de bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolayca yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Özellikle doğum günü ve sürpriz partilerde bu tür taçlar yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Anlatımlı çiçekli taç çalışmalarını kolaylıkla gerçek çiçekten veya yapay çiçeklerden de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-kolay-cicekli-prenses-taci-yapmak

DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir