EVDE KOLAY ÇİÇEKLİ PRENSES TACI YAPMAK

Evde kolay çiçekli prenses tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan çiçekli çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı çocuklarınıza yapabilirsiniz. Çiçekli prenses tacı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları kartondan yapılanları da yine sitemizde bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan karton çiçekli taç örneklerini de bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolayca yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Özellikle doğum günü ve sürpriz partilerde bu tür taçlar yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Anlatımlı çiçekli taç çalışmalarını kolaylıkla gerçek çiçekten veya yapay çiçeklerden de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-kolay-cicekli-prenses-taci-yapmak


DÖRT RENKLİ İĞNELİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir