EVDE KOLAY MİNYATÜR KOYUN SÜS YAPMAK

Evde kolay minyatür koyun süs yapmak için paylaştığım bu güzel süs çalışmasını evinizde TV ünitesi önüne koymayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Hem evi güzelleştirmede hem de bu tür süs çalışmaları yaparak eğlenceli zaman geçirmiş oluyorsunuz. Evde kolay minyatür kuzu süs yapmak için paylaştığım çalışma da mandal ve kağıt bardak kullanılmış.

Daha sonra yapıştırıcı üzeri pamuk ile koyun süs çalışması tamamlanmış. Zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kısa sürede sizde bu güzel çalışmayı yaparak ister çocuk odasında süs oyuncak olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz TV ünitesi gibi vitrin süs bölümlerinde bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Adım adım koyun süs yapımı ile ilgili paylaştığım çalışma da zorlanmadan kısa sürede kendinize göre de bu güzel çalışmayı güzelleştirebilirsiniz.

Göz kısımlarını cin düğme veya oyuncak göz takımı ile yapabilirsiniz. Anlatımlı süs koyun yapmak için çalışmada pamuk yerine yün veya benzeri malzeme de kullanabilirsiniz. Yapıştırıcı sonrası üzerine koyun postu olarak gözükecek her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Daha önce de minyatür süs çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Bu tür minyatür çalışmaları sevenler hem süs hem de satış amaçlı bu tür çalışmaları yaparak geçimlerini de sağlamaktadırlar.

Evde kolay minyatür süs koyun çalışmasına bir hasır ip bağlayarak sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle de uyuyamayan çocuklarınızın odasında sarkaç koyun süs yaparak onları eğlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-minyatur-koyun-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.