EVDE KOLAY OYUNCAK YAPMAK

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmalara ek olarak bu gün sizlere kumaştan oyuncak tilki yapmak için güzel bir çalışma paylaştım. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler olabilir diye sitemizde sürekli olarak oyuncak şablonları ve çalışmaları paylaşıyorum.

Hem anlatımlı çalışmalar sayesinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hem de kaliteli oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu güzel çalışma da pembe renk kumaş kullanılmış. Siz de yumuşak kumaştan oyuncak tilki çalışması yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca bu tür oyuncaklar yaparak evinizi de güzelleştirebileceğinizi söylemek isteriz. Bu tür oyuncakların yapımında eğlenebileceğiniz gibi kısa sürede aynısını veya daha güzelini yaparak, dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Her zaman el yapımı çalışmalar daha değerli olmuştur. Kumaş bakımından kendinize uygun olanı seçebileceğiniz gibi polar kumaşı veya deri kumaş da kullanabilirsiniz.

Bu sayede yapacağınız oyuncak daha sağlam olacaktır. Altta yer alan şablonda parçaları kesip, içini yünle doldurduktan sonra kısa sürede sizde bu güzel oyuncağı ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-oyuncak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *