EVDE KOLAY SÜSLÜ KUŞ KAFESİ NASIL YAPILIR

Evde kolay süslü kuş kafesi nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamladıktan sonra evde süs olarak kullanabileceğimiz yönleri bulunuyor. Daha profesyonelini yapıp, içerisinde kuş dahi bakabilirsiniz.

Ancak bu daha çok süs amaçlı yapılmış bir çalışma olduğu için sizde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu tür eğlenceli hobi çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan süs çalışmaları olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan kartondan veya ahşaptan yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızla birlikte yaparak, onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Bu tür süs çalışmaları ile evinizde kuş beslemeseniz de, kuş kafesini görenler evde kuş olduğunu düşünebilirler. Ancak süs olarak evi güzelleştireceği gibi hediye olarak da sevdiğiniz kişilere verebileceğinizi söylemek isterim.

Gerçekten eğlenceli ve güzel bir süs çalışması olup, bu tür süsleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışması sayesinde sizde kısa sürede çok güzel kartondan kuş kafesi süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-suslu-kus-kavesi-nasil-yapilir

source


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir