Ana Sayfa / DEKORASYON / EVDE KOLAY SÜSLÜ KUŞ KAFESİ NASIL YAPILIR

EVDE KOLAY SÜSLÜ KUŞ KAFESİ NASIL YAPILIR

Evde kolay süslü kuş kafesi nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamladıktan sonra evde süs olarak kullanabileceğimiz yönleri bulunuyor. Daha profesyonelini yapıp, içerisinde kuş dahi bakabilirsiniz.

Ancak bu daha çok süs amaçlı yapılmış bir çalışma olduğu için sizde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu tür eğlenceli hobi çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan süs çalışmaları olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan kartondan veya ahşaptan yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızla birlikte yaparak, onların da el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuş olursunuz. Bu tür süs çalışmaları ile evinizde kuş beslemeseniz de, kuş kafesini görenler evde kuş olduğunu düşünebilirler. Ancak süs olarak evi güzelleştireceği gibi hediye olarak da sevdiğiniz kişilere verebileceğinizi söylemek isterim.

Gerçekten eğlenceli ve güzel bir süs çalışması olup, bu tür süsleri yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışması sayesinde sizde kısa sürede çok güzel kartondan kuş kafesi süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-suslu-kus-kavesi-nasil-yapilir

source

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir