Ana Sayfa / HEDİYELİK / EVDE KUMAŞTAN OYUNCAK KEDİ YAPMAK

EVDE KUMAŞTAN OYUNCAK KEDİ YAPMAK

Evde kumaştan oyuncak kedi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha önce oyuncak kedi yapmak için paylaştığım çalışmalara benzeyen bu güzel çalışmayı kumaştan yapabilirsiniz. Oyuncak kedi yapmak için farklı kumaşlar kullanabilir ve değişik oyuncaklar yapabilirsiniz.

Evde kumaştan oyuncak kedi yapmak için paylaştığım çalışma da şablon yer alıyor. Şablonu kullanarak çok güzel oyuncak kedi çalışması yapabilirsiniz. Evinizi süslemede kullanabilir veya çocuklarınıza oyuncak olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel kumaş oyuncak kedi yapabilir ve keyifle evinizde süs eşyası olarak kullanabilirsiniz. Evde oyuncak kedi yapmak için paylaştığım diğer çalışmalarda köpek oyuncak, oyuncak tilki ve daha birçok oyuncak modeline ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altından ulaşacağınız çalışmalar hem anlatımlı hem de kısa sürede yapabilmenize ön ayak olan şablon ve anlatımlı bir şekilde karşınıza çıkacak.

Kolay oyuncak yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı kedi oyuncak yapımıyla ilgili anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kumastan-oyuncak-kedi-yapmak

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir