Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / EVDE ŞİŞE SÜSLEME DEKOR ÇALIŞMALARI


EVDE ŞİŞE SÜSLEME DEKOR ÇALIŞMALARI

Evde şişe süsleme dekor çalışmaları arıyorsanız, bu güzel çalışmayı da yapmak isteyebilirsiniz. Evde şişe süsleme dekor çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde şişe nasıl süslenir diyorsanız, daha önce hasır ipten şişe süsleme çalışmaları paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Aşamalı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel hasır iple süslenen çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde satış amaçlı da çok güzel süs şişe veya vazolar yapabilirsiniz.

Evde şişe süsleme sanatıyla ilgileniyorsanız, diğer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kolay yapılan şişe süsleme örnekleri sayesinde hem boş zamanlarınızı keyifle geçirmiş oluyorsunuz. Hem de evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirler sayesinde evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi bu güzel çalışmanın yapımı ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-sise-susleme-dekor-calismalari

KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir