EVDE ŞİŞE SÜSLEME DEKOR ÇALIŞMALARI

Evde şişe süsleme dekor çalışmaları arıyorsanız, bu güzel çalışmayı da yapmak isteyebilirsiniz. Evde şişe süsleme dekor çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde şişe nasıl süslenir diyorsanız, daha önce hasır ipten şişe süsleme çalışmaları paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Aşamalı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel hasır iple süslenen çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde satış amaçlı da çok güzel süs şişe veya vazolar yapabilirsiniz.

Evde şişe süsleme sanatıyla ilgileniyorsanız, diğer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kolay yapılan şişe süsleme örnekleri sayesinde hem boş zamanlarınızı keyifle geçirmiş oluyorsunuz. Hem de evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirler sayesinde evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi bu güzel çalışmanın yapımı ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-sise-susleme-dekor-calismalari


KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir