EVDE SÜLÜK OYUNCAK YAPMAK ŞABLONLU

Evde sülük oyuncak yapmak şablonlu olarak bu yazımda yer alıyor. Evde çocuklara oyuncak yapmak istediğinizde onlara değişik ve kimsede olmayan oyuncakları yapmak isteyebilirsiniz. İşte tam burada paylaştığım bu güzel çalışma işinize yarayacak gibi duruyor. Hem yapımı kolay.

Hem de şablonlu bir şekilde karşınıza geliyor. Tek yapmanız gereken kumaş parçalarını bir araya getirip, sülük oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlamak. Şablonda ki parçaları bir araya getirdikten sonra oyuncağın yapımına başlayabilirsiniz.

Oyuncağın içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. Fazla büyük bir oyuncak olmamakla birlikte minyatür bir oyuncak olduğunu görebilirsiniz. Anlatımlı sülük oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmanın dışında sitemizdeki diğer oyuncak çalışmalarını da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak sülük yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Keyifli çalışmalarla güzel oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa sürede yapacağınız bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri şablonuyla birlikte kolay oyuncak sülük yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-suluk-oyuncak-yapmak-sablonlu


KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir