Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / EVDE SÜLÜK OYUNCAK YAPMAK ŞABLONLU


EVDE SÜLÜK OYUNCAK YAPMAK ŞABLONLU

Evde sülük oyuncak yapmak şablonlu olarak bu yazımda yer alıyor. Evde çocuklara oyuncak yapmak istediğinizde onlara değişik ve kimsede olmayan oyuncakları yapmak isteyebilirsiniz. İşte tam burada paylaştığım bu güzel çalışma işinize yarayacak gibi duruyor. Hem yapımı kolay.

Hem de şablonlu bir şekilde karşınıza geliyor. Tek yapmanız gereken kumaş parçalarını bir araya getirip, sülük oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlamak. Şablonda ki parçaları bir araya getirdikten sonra oyuncağın yapımına başlayabilirsiniz.

Oyuncağın içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. Fazla büyük bir oyuncak olmamakla birlikte minyatür bir oyuncak olduğunu görebilirsiniz. Anlatımlı sülük oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmanın dışında sitemizdeki diğer oyuncak çalışmalarını da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak sülük yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Keyifli çalışmalarla güzel oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısa sürede yapacağınız bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri şablonuyla birlikte kolay oyuncak sülük yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-suluk-oyuncak-yapmak-sablonlu

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir