EVDE TERLİK SÜSLEME

Evde terlik süsleme örneği olarak paylaştığım bu güzel ve enfes çalışmayı sizde evinizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Evde ayakkabı süsleme veya terlik süsleme çalışmalarını daha önce de sitemizde kendin yap bölümünde paylaşmıştık.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalara imza atabilirsiniz. Kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde terlik süsleme çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Hatta bu işi meslek haline getirip, evden para kazanabilirsiniz.

Turistik yerlerde bu tür süslü terlikler çok satılmaktadır. Bu tür çalışmaları daha farklı şekillerde yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede harika ev terliklerine ve süslü terlik modellerine sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Aynı zamanda evde misafirlerinize de verebilirsiniz. Bu tür terlikler her zaman daha çok dikkat çeker. Bu sayede evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve anlatımlı terlik süsleme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-terlik-susleme


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir