EVDE TERLİK SÜSLEME

Evde terlik süsleme örneği olarak paylaştığım bu güzel ve enfes çalışmayı sizde evinizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Evde ayakkabı süsleme veya terlik süsleme çalışmalarını daha önce de sitemizde kendin yap bölümünde paylaşmıştık.

Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalara imza atabilirsiniz. Kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde terlik süsleme çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Hatta bu işi meslek haline getirip, evden para kazanabilirsiniz.

Turistik yerlerde bu tür süslü terlikler çok satılmaktadır. Bu tür çalışmaları daha farklı şekillerde yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede harika ev terliklerine ve süslü terlik modellerine sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Aynı zamanda evde misafirlerinize de verebilirsiniz. Bu tür terlikler her zaman daha çok dikkat çeker. Bu sayede evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve anlatımlı terlik süsleme çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-terlik-susleme

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.