Ana Sayfa / HOBİLER / FANUSTAN MAKYAJ FIRÇASI SAKLAMA KABI YAPMAK


FANUSTAN MAKYAJ FIRÇASI SAKLAMA KABI YAPMAK

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı başlıklı konum ile çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim size. Bu çalışmayı özellikle kuaförlerde ya da sürekli makyaj yapan bayanlar yatak odalarındaki komidinin üzeri için hazırlayabilir. Çok hoş bir görüntüsü olan bu çalışmayı hazırlamak da son derece basittir. Sözü daha fazla uzatmadan çalışmanın detaylarını sizlerle paylaşıyorum.

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı yapımı için istediğiniz boyutta bir fanus ya da vazo kullanabilirsiniz. İç malzemesi için küçük boncuk, pul, taş parçaları ya da misket denilen renkli çocuk oyuncaklarından kullanabilirsiniz. Ben kendim için deniz taşları ile bu çalışmayı yapmayı planlıyorum.

Makyaj fırçası saklama kabı yapmak için ilk olarak elinizde bulunan vazo ya da fanusu güzelce yıkayın. Temiz bir bez ile kurulayın. Dikkatli bir şekilde kum, taş, boncuk ya da her ne malzemesi kullanmak istiyorsanız yerleştirin. En son aşama olarak makyaj fırçalarını sap kısımlarından malzemelerin içine saplayın. İşte çok kullanışlı makyaj fırçası saklama kabı kullanıma hazır.

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı yapımı konum ile ilgili aşağıda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimlerdeki aşamaları takip ederek siz de benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fanustan-makyaj-fırçası-kabı

HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir