FANUSTAN MAKYAJ FIRÇASI SAKLAMA KABI YAPMAK

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı başlıklı konum ile çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim size. Bu çalışmayı özellikle kuaförlerde ya da sürekli makyaj yapan bayanlar yatak odalarındaki komidinin üzeri için hazırlayabilir. Çok hoş bir görüntüsü olan bu çalışmayı hazırlamak da son derece basittir. Sözü daha fazla uzatmadan çalışmanın detaylarını sizlerle paylaşıyorum.

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı yapımı için istediğiniz boyutta bir fanus ya da vazo kullanabilirsiniz. İç malzemesi için küçük boncuk, pul, taş parçaları ya da misket denilen renkli çocuk oyuncaklarından kullanabilirsiniz. Ben kendim için deniz taşları ile bu çalışmayı yapmayı planlıyorum.

Makyaj fırçası saklama kabı yapmak için ilk olarak elinizde bulunan vazo ya da fanusu güzelce yıkayın. Temiz bir bez ile kurulayın. Dikkatli bir şekilde kum, taş, boncuk ya da her ne malzemesi kullanmak istiyorsanız yerleştirin. En son aşama olarak makyaj fırçalarını sap kısımlarından malzemelerin içine saplayın. İşte çok kullanışlı makyaj fırçası saklama kabı kullanıma hazır.

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı yapımı konum ile ilgili aşağıda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimlerdeki aşamaları takip ederek siz de benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fanustan-makyaj-fırçası-kabı


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir