FANUSTAN MAKYAJ FIRÇASI SAKLAMA KABI YAPMAK

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı başlıklı konum ile çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim size. Bu çalışmayı özellikle kuaförlerde ya da sürekli makyaj yapan bayanlar yatak odalarındaki komidinin üzeri için hazırlayabilir. Çok hoş bir görüntüsü olan bu çalışmayı hazırlamak da son derece basittir. Sözü daha fazla uzatmadan çalışmanın detaylarını sizlerle paylaşıyorum.

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı yapımı için istediğiniz boyutta bir fanus ya da vazo kullanabilirsiniz. İç malzemesi için küçük boncuk, pul, taş parçaları ya da misket denilen renkli çocuk oyuncaklarından kullanabilirsiniz. Ben kendim için deniz taşları ile bu çalışmayı yapmayı planlıyorum.

Makyaj fırçası saklama kabı yapmak için ilk olarak elinizde bulunan vazo ya da fanusu güzelce yıkayın. Temiz bir bez ile kurulayın. Dikkatli bir şekilde kum, taş, boncuk ya da her ne malzemesi kullanmak istiyorsanız yerleştirin. En son aşama olarak makyaj fırçalarını sap kısımlarından malzemelerin içine saplayın. İşte çok kullanışlı makyaj fırçası saklama kabı kullanıma hazır.

Fanustan makyaj fırçası saklama kabı yapımı konum ile ilgili aşağıda sizlerle resimleri paylaşıyorum. Bu resimlerdeki aşamaları takip ederek siz de benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fanustan-makyaj-fırçası-kabı

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *