Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ATKI MODELLERİ / FARKLI VE MODERN BOYUN ATKISI MODELLERİ

FARKLI VE MODERN BOYUN ATKISI MODELLERİ

Farklı ve modern boyun atkısı modelleri ile 2017 yılında şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kış kombinlerinin olmazsa olmazı boyun atkıları bu yıl çok farklı tasarımlardan oluşuyor. En yeni trende sahip boyun atkıları ile siz de kış mevsimini şık bir şekilde karşılayabilirsiniz.

En Yeni Trendlere Sahip Boyun Atkıları

Bayanlar için örgü boyun atkıları bu yılda moda olacak. Birbirinden farklı ve dikkat çekici tasarımlarıyla kış kombinlerinin en güzel aksesuarları olduğunu söyleyebilirim. Farklı renk ve modern ipliklerle çok şık atkı modelleri örebilirsiniz. Atkı modellerini örmek sandığınızdan daha kolaydır. Aşağıda yer verdiğim görselleri inceleyerek model fikirleri üretebilirsiniz. İstediğiniz atkı modelini kendi ellerinizle örebilirsiniz. En yeni trendlere sahip olan boyun atkısı modelleri ile kış mevsimi çok şık bir şekilde geçirebilirsiniz. Atkı modellerinin renklerinin kararını vermeyi tamamen sizin zevkinize bırakıyorum. İstediğiniz renklerde çok hoş ve modern boyun atkıları örebilirsiniz.

Farklı tasarıma sahip boyun atkıları ile modern kombininizin şıklığını tamamlamak için galeride yer verdiğim modelleri inceleyebilirsiniz.

ERKEKLER İÇİN ÖRGÜ ATKI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Derya-Baykal-Lif-Modelleri-1

DERYA BAYKAL LİF MODELLERİ

Derya Baykal lif modelleri, programı tercih eden kişilerin en çok yapmaya çalıştığı modeller arasında bulunmaktadır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir