FARKLI VE MODERN BOYUN ATKISI MODELLERİ

Farklı ve modern boyun atkısı modelleri ile 2017 yılında şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kış kombinlerinin olmazsa olmazı boyun atkıları bu yıl çok farklı tasarımlardan oluşuyor. En yeni trende sahip boyun atkıları ile siz de kış mevsimini şık bir şekilde karşılayabilirsiniz.

En Yeni Trendlere Sahip Boyun Atkıları

Bayanlar için örgü boyun atkıları bu yılda moda olacak. Birbirinden farklı ve dikkat çekici tasarımlarıyla kış kombinlerinin en güzel aksesuarları olduğunu söyleyebilirim. Farklı renk ve modern ipliklerle çok şık atkı modelleri örebilirsiniz. Atkı modellerini örmek sandığınızdan daha kolaydır. Aşağıda yer verdiğim görselleri inceleyerek model fikirleri üretebilirsiniz. İstediğiniz atkı modelini kendi ellerinizle örebilirsiniz. En yeni trendlere sahip olan boyun atkısı modelleri ile kış mevsimi çok şık bir şekilde geçirebilirsiniz. Atkı modellerinin renklerinin kararını vermeyi tamamen sizin zevkinize bırakıyorum. İstediğiniz renklerde çok hoş ve modern boyun atkıları örebilirsiniz.

Farklı tasarıma sahip boyun atkıları ile modern kombininizin şıklığını tamamlamak için galeride yer verdiğim modelleri inceleyebilirsiniz.


ERKEKLER İÇİN ÖRGÜ ATKI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir