Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / FAZLALIK DUVAR KAĞITLARINDAN ÇİÇEK SÜS YAPMAK


FAZLALIK DUVAR KAĞITLARINDAN ÇİÇEK SÜS YAPMAK

Fazlalık duvar kağıtlarından çiçek yapmak isteyenler olabilir. Bu güzel çalışmayı bu yüzden paylaştım. Evimize duvar kağıdı aldığımızda ve fazlalık kaldığında onları ne yapacağımızı bazen şaşırırız. Bu güzel çalışma sayesinde değerlendirme fikri olarak artık kağıt malzemesinden çiçek süs çalışması yapabiliriz.

Bu tür süs çalışmaları ile büyük vazoları veya seramik küpleri yapay çiçeklerle süsleyebiliriz. Kolay süs yapmak için sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştık. Onlara mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü içlerinde gerçekten evi güzelleştirecek kaliteli çalışmalar yer alıyor.

Hem anlatımlı hem de kolay bulunur malzemelerden yapıldıkları için sorun yaşamadan kısa sürede yapabileceksiniz. Fazlalık artık kumaş veya eva kağıdından da bu tür çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan süs çiçek çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli değerlendirme çalışması ile baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

source

fazlalik-duvar-kagitlarindan-cicek-sus-yapmak

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir