FAZLALIK DUVAR KAĞITLARINDAN ÇİÇEK SÜS YAPMAK

Fazlalık duvar kağıtlarından çiçek yapmak isteyenler olabilir. Bu güzel çalışmayı bu yüzden paylaştım. Evimize duvar kağıdı aldığımızda ve fazlalık kaldığında onları ne yapacağımızı bazen şaşırırız. Bu güzel çalışma sayesinde değerlendirme fikri olarak artık kağıt malzemesinden çiçek süs çalışması yapabiliriz.

Bu tür süs çalışmaları ile büyük vazoları veya seramik küpleri yapay çiçeklerle süsleyebiliriz. Kolay süs yapmak için sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştık. Onlara mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü içlerinde gerçekten evi güzelleştirecek kaliteli çalışmalar yer alıyor.

Hem anlatımlı hem de kolay bulunur malzemelerden yapıldıkları için sorun yaşamadan kısa sürede yapabileceksiniz. Fazlalık artık kumaş veya eva kağıdından da bu tür çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan süs çiçek çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli değerlendirme çalışması ile baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

source

fazlalik-duvar-kagitlarindan-cicek-sus-yapmak


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir