Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / FERMUAR BİLEKLİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

FERMUAR BİLEKLİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Fermuar bileklik yapımı resimli anlatım konusu ile sizlere pratik bir çalışmadan bahsedeceğim. Pratik olduğu kadar farklı bir tarzı olan bu bilekliği ben özellikle genç kızlara çok yakıştırdım. Kendini genç hisseden bayanların da severek kullanacağı bu özel bileğin yapım aşamalarını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Fermuardan bileklik yapımı için az bir malzeme gerekli. Bu değişik bileklik için bir adet fermuar, yapıştırıcı, bileklik kopça aparatı ve isteğinize göre zımba taş ya da 2 adet aynı boyda zincir yeterli. Süslemek için zevkinize göre farklı süsleme aksesuarları kullanabilirsiniz. Ben zincirli süslemeleri çok hoş buldum. Eğer sade bir bileklik hazırlamak istiyorsanız, en ufak inci tarzı boncuklar ile süsleme yapmanızı öneririm.

Fermuar bileklik için ilk olarak fermuarın kenarlarını dikiş makinesi ya da el dikişi ile içine kıvırarak dikin. İkinci aşamada yapıştırıcı ile süsleme yapmak istediğiniz boncuk ya da zincirleri sağlam bir şekilde fermuar yerine sabitleyin. En son bileklik kopçalarını da sabitleyerek bileklik yapımını tamamlayın.

Fermuar bileklik nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle çalışmanın detaylarını açıklayan resimleri paylaşıyorum. Bu resimlere bakarak siz de kendinize özel hoş bileklikler hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fermuar-bileklik-yapımı

ÖRGÜ LAPTOP KILIFI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir