FERMUAR BİLEKLİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Fermuar bileklik yapımı resimli anlatım konusu ile sizlere pratik bir çalışmadan bahsedeceğim. Pratik olduğu kadar farklı bir tarzı olan bu bilekliği ben özellikle genç kızlara çok yakıştırdım. Kendini genç hisseden bayanların da severek kullanacağı bu özel bileğin yapım aşamalarını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Fermuardan bileklik yapımı için az bir malzeme gerekli. Bu değişik bileklik için bir adet fermuar, yapıştırıcı, bileklik kopça aparatı ve isteğinize göre zımba taş ya da 2 adet aynı boyda zincir yeterli. Süslemek için zevkinize göre farklı süsleme aksesuarları kullanabilirsiniz. Ben zincirli süslemeleri çok hoş buldum. Eğer sade bir bileklik hazırlamak istiyorsanız, en ufak inci tarzı boncuklar ile süsleme yapmanızı öneririm.

Fermuar bileklik için ilk olarak fermuarın kenarlarını dikiş makinesi ya da el dikişi ile içine kıvırarak dikin. İkinci aşamada yapıştırıcı ile süsleme yapmak istediğiniz boncuk ya da zincirleri sağlam bir şekilde fermuar yerine sabitleyin. En son bileklik kopçalarını da sabitleyerek bileklik yapımını tamamlayın.

Fermuar bileklik nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle çalışmanın detaylarını açıklayan resimleri paylaşıyorum. Bu resimlere bakarak siz de kendinize özel hoş bileklikler hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fermuar-bileklik-yapımı

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.