FERMUAR BİLEKLİK YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Fermuar bileklik yapımı resimli anlatım konusu ile sizlere pratik bir çalışmadan bahsedeceğim. Pratik olduğu kadar farklı bir tarzı olan bu bilekliği ben özellikle genç kızlara çok yakıştırdım. Kendini genç hisseden bayanların da severek kullanacağı bu özel bileğin yapım aşamalarını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Fermuardan bileklik yapımı için az bir malzeme gerekli. Bu değişik bileklik için bir adet fermuar, yapıştırıcı, bileklik kopça aparatı ve isteğinize göre zımba taş ya da 2 adet aynı boyda zincir yeterli. Süslemek için zevkinize göre farklı süsleme aksesuarları kullanabilirsiniz. Ben zincirli süslemeleri çok hoş buldum. Eğer sade bir bileklik hazırlamak istiyorsanız, en ufak inci tarzı boncuklar ile süsleme yapmanızı öneririm.

Fermuar bileklik için ilk olarak fermuarın kenarlarını dikiş makinesi ya da el dikişi ile içine kıvırarak dikin. İkinci aşamada yapıştırıcı ile süsleme yapmak istediğiniz boncuk ya da zincirleri sağlam bir şekilde fermuar yerine sabitleyin. En son bileklik kopçalarını da sabitleyerek bileklik yapımını tamamlayın.

Fermuar bileklik nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle çalışmanın detaylarını açıklayan resimleri paylaşıyorum. Bu resimlere bakarak siz de kendinize özel hoş bileklikler hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fermuar-bileklik-yapımı


ÖRGÜ LAPTOP KILIFI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir