FİLE ÖRGÜ YAZLIK BLUZ YAPIMI

File örgü yazlık bluz yapımı ile siz de 2017 yaz mevsimine şimdiden hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Yaz tatilinde bikini üstüne ya da yaz akşamı gezilerinizde giyebileceğiniz çok şık bir bluz olacaktır. Bluzu örmek için terletmeyecek bir iplik tercihi yapmalısınız. Bu iplikler genellikle kumaşlardan yapılan iplikler olmaktadır. Pence ipliklerin ince olanlarını da tercih edebilirsiniz. File şeklinde örülecek bluzun yapımı için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. Bu görsel sayesinde siz de çok kısa sürede şık bir bluz sahibi olabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşınız için de çok güzel ve anlamlı bir hediye olacaktır. Doğum günü hediyesi olarak da çok iyi bir tercih olacaktır.

File Örgü Modeli Bluz Nasıl Yapılır?

File örgüsü bluz yapmak için aşağıda yer verdiğim örneği inceleyebilirsiniz. Kendi vücut ölçülerinize göre ilmekleri arttırıp ya da azaltarak belirleyebilirsiniz. File şeklinde örgü yapmak çok basittir. Biraz örgü beceriniz varsa bu bluzu çok kısa sürede hazırlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Yazın kullanacaksanız, yaz renklerinde örmenizi öneriyorum.

file-orgu-modeli-yazlik-bluz-yapimi

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.