Ana Sayfa / FİMO HAMURU / FİMO HAMURUNDAN CANAVAR OYUNCAK YAPMAK


FİMO HAMURUNDAN CANAVAR OYUNCAK YAPMAK

Fimo hamurundan canavar oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel minyatür oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde sizde evde kolay minyatür yapmayı öğrenebileceksiniz.

Kolay yapılan minyatür işlerini daha önce de sitemizde bol bol paylaşmıştık. Onları da hemen bu yazımızın altında bulabilir ve onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan minyatür çalışmaları sayesinde zorlanmadan harika çalışmalara imza atabilirsiniz.

Minyatür sanatını seviyorsanız sitemizdeki minyatür kategorisinde birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Detaylı anlatımı olan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel minyatür objeler, süsler veya oyuncak çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan minyatür çalışmalarını daha önce çokça paylaştığımızı hatırlıyorum. Onları da sitemizde bularak incelemeli ve öğrenmeniz gerektiğini belirtmek isterim.

Bu güzel çalışmayı sarkaç süs veya anahtarlık olarak da yapabilirsiniz. Çocuklarınızın çok seveceğini söyleyebilirim. Kolay yapımı sayesinde kısa sürede bu güzel oyuncak fimoyu yapabileceksiniz. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-canavar-oyuncak-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir