Ana Sayfa / DEKORASYON / FİMO HAMURUNDAN ÇAYDANLIK YAPMAK


FİMO HAMURUNDAN ÇAYDANLIK YAPMAK

Fimo hamurundan çaydanlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Fimodan çaydanlık süs yapmak için paylaştığım çalışma da ki aşamaları tamamlayarak sizde kısa sürede süs yapabilirsiniz. Fimodan çaydanlık süs veya minyatür süsler yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Anlatımlı fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için paylaştığım fimo hamuru çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde evinizde kullanmak üzere çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Fimo hamuruyla minyatür süs yapabilir veya oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde satış amaçlı da çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süsler yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan fimo hamuru süs çalışmaları ile sizde evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

source

fimo-hamurundan-caydanlik-yapmak

KAĞITTAN DUVARA DEV ÇİÇEK SÜS YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir