FİMO HAMURUNDAN ÇAYDANLIK YAPMAK

Fimo hamurundan çaydanlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Fimodan çaydanlık süs yapmak için paylaştığım çalışma da ki aşamaları tamamlayarak sizde kısa sürede süs yapabilirsiniz. Fimodan çaydanlık süs veya minyatür süsler yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Anlatımlı fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için paylaştığım fimo hamuru çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde evinizde kullanmak üzere çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Fimo hamuruyla minyatür süs yapabilir veya oyuncaklar yapabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde satış amaçlı da çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süsler yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan fimo hamuru süs çalışmaları ile sizde evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

source

fimo-hamurundan-caydanlik-yapmak


KAĞITTAN DUVARA DEV ÇİÇEK SÜS YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir