FİMO HAMURUNDAN CUPCAKE KÜPE MODELLERİ

Fino hamurundan cupcake küpe modelleri çok şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip. Fimo hamuru hobi dünyasında yer almaya başladığından beri bir çok figür ve eşyalar keyifli bir şekilde fimo hamurundan yapılabilir hale geldi. Özellikle yüksek gerçekçilik barındıran minyatür figürler ile çok dikkat çekici tasarımlar oluşturuluyor.

Diğer yazılarımda fimo hamurundan yapılan bir çok figür ve eşya örneği paylaştım. Bu yazımda da fimo hamuru kullanılarak yapılan küpelere örnek vermek istedim. Cupcake gibi lezzetli ve sevimli görünüme sahip bir yiyeceğin küpeleriniz üzerinde görünmesi çok hoşunuza gidecek. Cupcake tasarımları bir çok eşya üzerinde kullanılmaktadır. Sevimli renkleri ile dikkat çeken cupcakeleri küpelerinizde görmek için fimo hamurunu kullanabilirsiniz. Fimo hamuru ile küçük dokunuşlar yaparak gerçek bir cupcake tasarımlarını ortaya çıkarabilirsiniz. Fimo hamuruyla yapabileceğiniz cupcake küpelerin renkleri tamamen sizin zevkinize göre tercih edilebilir. Aşağıda yer verdiğim görselden fikir alarak siz de çok şık cupcake küpeler yapabilirsiniz.

Source

fimo-hamurundan-cupcake-kupe-modelleri-


FİMO HAMURUNDAN DESENLİ BİLEZİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir