FİMO HAMURUNDAN CUPCAKE KÜPE MODELLERİ

Fino hamurundan cupcake küpe modelleri çok şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip. Fimo hamuru hobi dünyasında yer almaya başladığından beri bir çok figür ve eşyalar keyifli bir şekilde fimo hamurundan yapılabilir hale geldi. Özellikle yüksek gerçekçilik barındıran minyatür figürler ile çok dikkat çekici tasarımlar oluşturuluyor.

Diğer yazılarımda fimo hamurundan yapılan bir çok figür ve eşya örneği paylaştım. Bu yazımda da fimo hamuru kullanılarak yapılan küpelere örnek vermek istedim. Cupcake gibi lezzetli ve sevimli görünüme sahip bir yiyeceğin küpeleriniz üzerinde görünmesi çok hoşunuza gidecek. Cupcake tasarımları bir çok eşya üzerinde kullanılmaktadır. Sevimli renkleri ile dikkat çeken cupcakeleri küpelerinizde görmek için fimo hamurunu kullanabilirsiniz. Fimo hamuru ile küçük dokunuşlar yaparak gerçek bir cupcake tasarımlarını ortaya çıkarabilirsiniz. Fimo hamuruyla yapabileceğiniz cupcake küpelerin renkleri tamamen sizin zevkinize göre tercih edilebilir. Aşağıda yer verdiğim görselden fikir alarak siz de çok şık cupcake küpeler yapabilirsiniz.

Source

fimo-hamurundan-cupcake-kupe-modelleri-

İlginizi Çekebilir

FİMO HAMURUNDAN PARMAK İZİ TAKI YAPMAK

Fimo hamurundan parmak izi takısı yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde beğenerek yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamurundan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *