FİMO HAMURUNDAN DENİZ YILDIZI FİGÜRÜ YAPMAK

Fimo hamurundan deniz yıldızı figürü yapmak çok basit bir işlem gerektiriyor. Yapacağınız deniz yıldızı figürünü bir çok farklı ürün üzerinde kullanabilirsiniz. Fimo hamuru ile yapacağınız dekoratif aksesuarlar üzerinde deniz yıldızı figürü çok hoş bir görünüm yansıtacaktır.

Fimo hamurundan yapılan aksesuarlar hem uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar hem de sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmez. Fimo hamurundan yapacağınız şekilleri istediğiniz renklerde boyayarak kullanabilirsiniz. Fimo hamurunu bu kadar popüler yapan özelliği pratik kullanımıdır. Pratik bir şekilde istediğiniz figürü ve minyatür ürünler elde edebilirsiniz. Takılar ve dekorasyon eşyalarında sıkça tercih edilmektedir. Ev eşyalarını süslemek için, vitrinde şık görünecek bir biblo amacıyla ya da takılar üzerinde kullanılan bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamurunu, kırtasiye, büyük market ve hobi mağazalarından temin edebilirsiniz. Bazı tuhafiyelerde de fimo hamurunu ve boyalarını bulabilirsiniz. Fimo hamuru şekillendirerek elde edeceğiniz figürler sizin için çok hoş duygular barındıracaktır. El emeği olarak yarattığınız figürleri bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Source

fimo-hamurundan-deniz-yildizi-figuru-yapmak

İlginizi Çekebilir

FİMO HAMURUNDAN PARMAK İZİ TAKI YAPMAK

Fimo hamurundan parmak izi takısı yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde beğenerek yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamurundan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.