Ana Sayfa / FİMO HAMURU / FİMO HAMURUNDAN FOTOĞRAF MAKİNESİ KOLYE UCU YAPMAK

FİMO HAMURUNDAN FOTOĞRAF MAKİNESİ KOLYE UCU YAPMAK

Fimo hamurundan fotoğraf makinesi kolye ucu yapmak hem çok keyifli hem de çok basit bir işlemdir. Fimo hamurunu kullanarak fotoğraf makinesi detaylı kolye ucunu dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Kolyenizde çok şık ve farklı bir detay görmek istiyorsanız, bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Fimo hamuruyla yapılan bir çok aksesuar mevcut. Özellikle takılar üzerinde sıkça kullanılmaya başlanan fimo hamuruyla siz de takılar yapabilirsiniz. Fotoğraf çekme hobisine sahip sevdikleriniz için de çok şık bir hediye olarak bu kolyeyi hazırlayabilirsiniz. Fotoğraf hobisi olanların, fotoğrafçıların çok beğeneceği şık bir aksesuar olacak. Kendi ellerinizle yaptığınız için de ayrıca duygu yüklü bir hediye olarak anılarınızda kalacak.

Fimo hamurundan fotoğraf makinesi kolye ucu yapmak için aşağıda yer verdiğim görseli inceleyebilirsiniz. Görsel üzerinde nasıl yapmanız gerektiği ayrı ayrı yer almaktadır. Bu talimatları takip ederek siz de çok kısa sürede fotoğraf makinesi figürlü kolye ucu yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı ve el emeği bir hediye yapmak için fimo hamurundan faydalanabilirsiniz.

Source

fimo-hamurundan-fotograf-makinesi-kolye-ucu-yapmak

FİMO HAMURUNDAN CUPCAKE KÜPE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

FİMO HAMURUNDAN MUMLUK YAPMAK

Fimo hamurundan mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir