FİMO HAMURUNDAN KOLAY BAYKUŞ YAPIMI

Fimo hamurundan kolay baykuş yapımı konusu ile sizlere çok pratik bir figür yapımından bahsetmek istiyorum. Çok basit bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu baykuş figürlerini farklı renklerde boyayıp dekoratif süsleme olarak kullanabilirsiniz. Aşağı fimo hamurundan kolay baykuş yapımının detaylarını bulabilirsiniz.

Fimo hamurundan baykuş yapımı için beyaz renkli bir fimo hamurunu eliniz ile yuvarlak top haline getirin ve uzun silindir şeklinde bir alet ile açın. İstediğiniz kalınlığa gelince ufak bir yuvarlak ile baykuş tüyü şeklini verin. Sonrasında yanlarından katlayın ve baş kısmı için yukarısından bir kat kıvırın. Gözleri için de aynı şekilde yuvarlak aparatı kullanabilirsiniz.

Fimo hamurundan baykuş yapımı ile çocuklarınız için çok hoş ve özel magnetler hazırlayabilirsiniz. Bunları dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz gibi mıknatıslayarak buzdolabı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Farklı farklı renklerde hazırladığınız fimo hamurundan baykuşlar ile dilerseniz, çocuk odası duvarlarını da süsleyebilirsiniz.

Fimo hamurundan baykuş nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonuna geldik. Sizin de çok hoşunuza gideceğini inandığım bu çalışma ile ilgili resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz de fimo hamurundan sevimli figür yapımı çalışması ile hoş dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-baykuş-yapmak-resimli-anlatım

source

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published.