FİMO HAMURUNDAN KOLAY TAKI YAPMAK

Fimo hamurundan kolay takı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği kısaca anlatılmış. Daha önce fimo hamuruyla oyuncak yapmak veya fimo hamurundan minyatür yapmak gibi birçok çalışmayı paylaşmıştım. Onları hemen bu yazımın altında bulabilir ve incelemenizi de öneriyorum.

Anlatımlı fimo hamuruyla takı yapmak için paylaştığım çalışma da hamur üzerine daha önceden sahip olduğunuz takıları kalıp olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamuru yumuşak bir madde olduğu için plastik veya sert kartonlardan da kalıplar hazırlayabilirsiniz. Sitemizde bununla ilgili de birçok çalışma yer alıyor.

Kolay yapılan fimo hamuru takı çalışmalarını buldukça yine sizlere bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel fimo takılar yapabilirsiniz. Adım adım fimo takı yapımı veya fimo hamuruyla nasıl takı yapıldığının eğitici anlatımlı resimlerini her yönüyle sitemizde bulabilirsiniz.

Altta yer alan takı çalışmasında fimo hamuru rengi turkuaz kullanılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz. Elbiselerinize uyumlu renkler tercih edebileceğiniz gibi, bu tür takılar yapıp satabilir ve mükemmel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-kolay-taki-yapmak

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *