Ana Sayfa / FİMO HAMURU / FİMO HAMURUNDAN KOLAY TAKI YAPMAK

FİMO HAMURUNDAN KOLAY TAKI YAPMAK

Fimo hamurundan kolay takı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da ne yapmanız gerektiği kısaca anlatılmış. Daha önce fimo hamuruyla oyuncak yapmak veya fimo hamurundan minyatür yapmak gibi birçok çalışmayı paylaşmıştım. Onları hemen bu yazımın altında bulabilir ve incelemenizi de öneriyorum.

Anlatımlı fimo hamuruyla takı yapmak için paylaştığım çalışma da hamur üzerine daha önceden sahip olduğunuz takıları kalıp olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamuru yumuşak bir madde olduğu için plastik veya sert kartonlardan da kalıplar hazırlayabilirsiniz. Sitemizde bununla ilgili de birçok çalışma yer alıyor.

Kolay yapılan fimo hamuru takı çalışmalarını buldukça yine sizlere bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel fimo takılar yapabilirsiniz. Adım adım fimo takı yapımı veya fimo hamuruyla nasıl takı yapıldığının eğitici anlatımlı resimlerini her yönüyle sitemizde bulabilirsiniz.

Altta yer alan takı çalışmasında fimo hamuru rengi turkuaz kullanılmış. Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz. Elbiselerinize uyumlu renkler tercih edebileceğiniz gibi, bu tür takılar yapıp satabilir ve mükemmel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-kolay-taki-yapmak

EL İŞİ KAĞIDINDAN KABARIK YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir