FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR KABAK SÜS YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür kabak süs yapmak için paylaştığım bu enfes el beceri çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını sitemizde daha önce çokça paylaştığımı hatırlıyorum.

Sitemizdeki diğer fimo çalışmalarına da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Fimo hamuruyla her türlü eşyanın veya bir şeyin minyatürünü yapabilirsiniz. Kolay şekil verebilir ve donduktan sonra süs minyatür veya anahtarlık yada magnet olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede keyifli zamanlar geçireceğiniz güzel hobiler edineceksiniz. Benzer fimo çalışmaları bu paylaşımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Kolay yapılan fimo çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede en güzel fimo çalışmalarının sahibi olacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel fimo minyatür çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-minyatur-kabak-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.