FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR KABAK SÜS YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür kabak süs yapmak için paylaştığım bu enfes el beceri çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını sitemizde daha önce çokça paylaştığımı hatırlıyorum.

Sitemizdeki diğer fimo çalışmalarına da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Fimo hamuruyla her türlü eşyanın veya bir şeyin minyatürünü yapabilirsiniz. Kolay şekil verebilir ve donduktan sonra süs minyatür veya anahtarlık yada magnet olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede keyifli zamanlar geçireceğiniz güzel hobiler edineceksiniz. Benzer fimo çalışmaları bu paylaşımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Kolay yapılan fimo çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede en güzel fimo çalışmalarının sahibi olacaksınız. Şimdi sizleri bu güzel fimo minyatür çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-minyatur-kabak-sus-yapmak

source


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir