FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür kedi oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız sitemizdeki ” Fimo Hamuru ” bölümüne mutlaka uğramalısınız.

Birbirinden güzel fimo çalışmalarına ve örneklerine anlatımlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Kolayca nasıl yapıldığını öğrenip, aşamaları tamamlayarak sizde kısa sürede minyatür oyuncak veya süs yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimo hamuruyla neredeyse her şeyin minyatürünü yapabilirsiniz.

Biraz ayrıntı ve sabır isteyen çalışmalar olsalar da, bittiklerinde inanın emeklerinize değecek harika çalışmalar ortaya çıkacaktır. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolayca fimodan oyuncak yapabilirsiniz. Yine fimodan minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan fimo çalışmaları sayesinde zorlanmadan harika oyuncaklar veya minyatürler yapıp boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli fimo hamurundan oyuncak kedi yapımının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-minyatur-oyuncak-kedi-yapmak


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir