FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür kedi oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız sitemizdeki ” Fimo Hamuru ” bölümüne mutlaka uğramalısınız.

Birbirinden güzel fimo çalışmalarına ve örneklerine anlatımlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Kolayca nasıl yapıldığını öğrenip, aşamaları tamamlayarak sizde kısa sürede minyatür oyuncak veya süs yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimo hamuruyla neredeyse her şeyin minyatürünü yapabilirsiniz.

Biraz ayrıntı ve sabır isteyen çalışmalar olsalar da, bittiklerinde inanın emeklerinize değecek harika çalışmalar ortaya çıkacaktır. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolayca fimodan oyuncak yapabilirsiniz. Yine fimodan minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan fimo çalışmaları sayesinde zorlanmadan harika oyuncaklar veya minyatürler yapıp boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli fimo hamurundan oyuncak kedi yapımının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-minyatur-oyuncak-kedi-yapmak

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *