FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR SAKSI YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür saksı yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuruyla yapılan çalışmaları ilgili kategoride bolca bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere fimodan yapılan çiçek saksı çalışmalarını paylaştık.

Anlatımlı çalışma da fimo hamurundan minyatür saksı yapmak için karton kalıp kullanılmış. Adımları uygulayarak sizde fimodan minyatür çiçek saksısı yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile çok güzel minyatür çiçek saksısı veya süs saksı olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yaparak para kazanan birçok ev hanımından birisi olabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ise niyetiniz bu güzel çalışmayı mutlaka boş bir zamanınızda yapmanızı öneriyorum. Hem eğlenceli bir çalışma, hem de keyifli bir vakit geçireceğinizi garanti ediyorum.

Yaparken çocuklarınızın yanında yapmamanızı ve yaparsanız da çok dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak isterim. Çocuklar için biraz zararlı olan maddeyi onlar yokken kullanmalısınız. Anlatımlı fimo hamuru çalışmaları ile çok güzel minyatürler yapabilirsiniz.

Aşamalı anlatıma sahip fimodan yapılan çalışmaları buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-minyatur-saksi-yapmak

source


FİMO HAMURUNDAN KOLAY TAKI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir