Ana Sayfa / FİMO HAMURU / FİMO HAMURUNDAN MUMLUK YAPMAK


FİMO HAMURUNDAN MUMLUK YAPMAK

Fimo hamurundan mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan mumluk yapmak için daha önce de çok güzel ve şirin çalışmalar paylaştığımı söyleyebilirim. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atın.

Çok güzel mumluk çalışmaları ile hem el becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hem de evinizde süs olarak kullanacağınız bu güzel dekoratif süs çalışmaları ile evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Polimer kilden mumluk yapmak isteyenler için paylaştığım enfes çalışmalardan yararlanarak sizde evinizde boş vakitlerinizi bu tür beceri çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz. Fimodan yapılan mumluk örneklerini buldukça yine sizlere bu kategori altından paylaşacağım.

Hem yapımı kolay. Hem de el becerisi isteyen ve zor olmayan çalışmalardır. Bu sayede sizde kısa sürede çok güzel dekoratif mumluklar yapabileceksiniz.

Çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir veya sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-mumluk-yapmak

TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir