FİMO HAMURUNDAN MUMLUK YAPMAK

Fimo hamurundan mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan mumluk yapmak için daha önce de çok güzel ve şirin çalışmalar paylaştığımı söyleyebilirim. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atın.

Çok güzel mumluk çalışmaları ile hem el becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hem de evinizde süs olarak kullanacağınız bu güzel dekoratif süs çalışmaları ile evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Polimer kilden mumluk yapmak isteyenler için paylaştığım enfes çalışmalardan yararlanarak sizde evinizde boş vakitlerinizi bu tür beceri çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz. Fimodan yapılan mumluk örneklerini buldukça yine sizlere bu kategori altından paylaşacağım.

Hem yapımı kolay. Hem de el becerisi isteyen ve zor olmayan çalışmalardır. Bu sayede sizde kısa sürede çok güzel dekoratif mumluklar yapabileceksiniz.

Çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir veya sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-mumluk-yapmak


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir