FİMO HAMURUNDAN MUMLUK YAPMAK

Fimo hamurundan mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan mumluk yapmak için daha önce de çok güzel ve şirin çalışmalar paylaştığımı söyleyebilirim. Benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atın.

Çok güzel mumluk çalışmaları ile hem el becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hem de evinizde süs olarak kullanacağınız bu güzel dekoratif süs çalışmaları ile evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz.

Polimer kilden mumluk yapmak isteyenler için paylaştığım enfes çalışmalardan yararlanarak sizde evinizde boş vakitlerinizi bu tür beceri çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz. Fimodan yapılan mumluk örneklerini buldukça yine sizlere bu kategori altından paylaşacağım.

Hem yapımı kolay. Hem de el becerisi isteyen ve zor olmayan çalışmalardır. Bu sayede sizde kısa sürede çok güzel dekoratif mumluklar yapabileceksiniz.

Çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir veya sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-mumluk-yapmak

İlginizi Çekebilir

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR_1

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR

Tesbih dinimiz açısından da son derece önemlidir. Günlük hayatımızda da önemli bir yere sahip olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *