FİMO HAMURUNDAN PARMAK İZİ TAKI YAPMAK

Fimo hamurundan parmak izi takısı yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde beğenerek yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamurundan takı çalışması sayesinde değişik takılara da sahip olmuş olursunuz. Fimoyla yapılan parmak izi takı çalışması sayesinde sizde çok güzel ve keyifli takılar yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Satış amaçlı da bu güzel takı çalışmalarından yaparak kullanabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde turistik yerlerde satarak para kazanabileceğiniz çok güzel takı malzemeleri yapmayı da öğrenebilirsiniz. Takı yapmak için sitemizde yer alan kategorilerde bolca çalışma ve güzel takı süs çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Fimodan yapılan parmak izi takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede güzel kolye veya bileklik çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu ilginç ve güzel takı çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-parmak-izi-taki-yapmak

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.