Ana Sayfa / FİMO HAMURU / FİMO HAMURUNDAN YÜZÜK YAPIMI

FİMO HAMURUNDAN YÜZÜK YAPIMI

Fimo hamurundan yüzük yapımı başlıklı bugünkü konum ile sizlere kendi yüzüğünüzü kendiniz yapmanız için ip uçları vereceğim. Fimo hamuru ile yapılan farklı çalışmalara daha öncede sitede yer vermiştim. Bunları kategoriden bulup inceleyebilirsiniz. Bugünkü çalışmanın detaylarını ise yazımın devamında bulabilirsiniz.

Fimo hamuru ile yüzük yapmak için ilk küçük bir miktar fimo hamurunun bulunması yeterli. İstediğiniz kalınlığa uygun olacak miktarda fimo hamurunu eliniz ile yumuşatın. Sonrasında yapmak istediğiniz yüzüğün genişliğine uygun bir çubuk gibi aparatın etrafına fimo hamurunu sarın. Sardığınız hamuru düzleştirin.

Fimo hamuru ile yüzük yapımının ikinci aşamasında vermek istediğiniz şekle göre hamuru oyun. Bu oymalardan sonra yüzüğü kuruması için bir kenarda bekletin. Sertleşip kuruyan fimo hamurunu aparattan çıkarıp istediğiniz bir renkte boya ile boyayın.

Fimo hamurundan yüzük nasıl yapılır konusu ile ilgili görselleri aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Sizde hem kendiniz hem sevdikleriniz için bu yüzüklerden hazırlayıp kullanabilirsiniz.

source

fimo-hamurundan-yüzük-yapımı

ERKEK BEBEK PATİK MODELLERİ 2018 başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ÖRGÜ BEBEK ELBİSE ÇAN MODELİ YAPIMI ANLATIMLI

Örgü Bebek Giysi Modelleri İçerisinde Hoş Ve Kolay Olan Çan Modeli Yapmı Anlatımlı Bilindiği üzere bebek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir