FİMO HAMURUYLA TAŞ DEVRİ SAKSI YAPMAK

Fimo hamuruyla taş devri saksı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı yapabilirsiniz. Fimodan taş devri saksı yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Saksı şekline dönüştürürken eski taş devri yapılarına benzer şekilde parçaları oluşturduktan sonra saksıyı ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu tür değişik 3D biçiminde saksılarla bahçenizi veya balkonunuzu süsleyebilirsiniz. Resimli anlatımda sarkaç şeklinde yapılmış. Aşamaları tamamlayarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum. Adım adım ne yapmanız gerektiği de belirtiliyor.

Fimodan yapacağınız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Fimodan saksı yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmamıştım.

Aşamalı çalışma sayesinde sizde çok güzel saksı yaparak balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel fimo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamuruyla-tas-devri-saksi-yapmak

source


AĞAÇ DALLARINDAN DEKORATİF TABLO YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir