Ana Sayfa / BAHÇE DEKORASYON / FİMO HAMURUYLA TAŞ DEVRİ SAKSI YAPMAK

FİMO HAMURUYLA TAŞ DEVRİ SAKSI YAPMAK

Fimo hamuruyla taş devri saksı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı yapabilirsiniz. Fimodan taş devri saksı yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Saksı şekline dönüştürürken eski taş devri yapılarına benzer şekilde parçaları oluşturduktan sonra saksıyı ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu tür değişik 3D biçiminde saksılarla bahçenizi veya balkonunuzu süsleyebilirsiniz. Resimli anlatımda sarkaç şeklinde yapılmış. Aşamaları tamamlayarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum. Adım adım ne yapmanız gerektiği de belirtiliyor.

Fimodan yapacağınız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Fimodan saksı yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaşmamıştım.

Aşamalı çalışma sayesinde sizde çok güzel saksı yaparak balkonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel fimo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamuruyla-tas-devri-saksi-yapmak

source

AĞAÇ DALLARINDAN DEKORATİF TABLO YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

yilbasi-icin-dekoratif-sus-onerileri (2)

YILBAŞI İÇİN DEKORATİF SÜS YAPIMI

Yeni yıl tüm coşkusuyla geliyor. Sevdiklerinize vereceğiniz güzel bir hediyeyle harika duyguların başlangıcına ortak olabilir, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir