Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / FIRFIRLI BEBEK YELEK BOLERO YAPILIŞI

FIRFIRLI BEBEK YELEK BOLERO YAPILIŞI

Fırfırlı bebek yelek bolero bebekleriniz için örebileceğiniz ürünler arasında başı çekmektedir. Bebeklerinizin en güzel giyecekleri giymesini istiyorsanız, el emeği ürünler ile dolabı yenilemeniz mümkün. En güzel bolero modellerini internet sitemiz üzerinden görebilir, birçok modeli örme fırsatı bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için birçok bolero modeli bulunmakta, her biri farklı şekillerde örülmektedir. Fırfırlı bebek yelekleri özellikle hamile hanımların en çok araştırdıkları konuların başında gelmektedir. Ürün hazır olarak alınabileceği gibi, bolero ve yelek örmenizde mümkündür.

 

 

 

 

 

Nasıl Örülür?

Fırfırlı bebek yelek bolero, örülmesi oldukça zor modellerdendir. Birkaç şiş kullanarak örebileceğiniz gibi tek bir tığ ile de örmek mümkündür. Fırfırlı bebek yelekleri, özellikle yeni doğanlar üzerinde oldukça şık duran, bebeklerinizi soğuktan koruyabileceğiniz, oldukça estetik görünen modeller arasında bulunmaktadır. Fırfırlı bolero örmek isterseniz, modeli yapmak için birçok örnek bulabilir, bu örnekleri inceleyerek kendiniz ve bebeğiniz için en uygununu seçme şansına sahip olabilirsiniz.

Bebek boleroları çokça sevilen, özellikle annelerin en çok merak ettiği ve ördüğü modeller arasında bulunmaktadır. Bu yelekleri örmek isterseniz, modellerimizi inceleyebilirsiniz. Burada da fotoğraflarını görebileceğiniz bolerolar, bebeklerinizin üzerinde oldukça güzel duracak. Fırfırlı bebek yelekleri örmek için bir an önce harekete geçmenizi öneririz. Fırfırlı bir bebek yeleği örmek, tercih edebileceğiniz modeller arasında başı çekmektedir. Bebekleriniz yelekler için de oldukça şık dursun.

 

 

YENİ PAPATYA LİF MODELİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir