FİRKETE İLE İĞNE OYASI YAPMAK (RESİMLİ)

Firkete ile iğne oyası yapmak çok keyifli bir el işidir. Firkete kullanılarak yapılan oya ile ortaya çok şık bir tasarım çıkmaktadır. Firkete kullanılarak yapılan oya modellerinden birinin yapım aşamalarını sizler için derlemek istedim. Firkete kullanarak çok şık ve modern görünüme sahip iğne oyası oluşturabilirsiniz.

Görüyorum ki web sitemin ziyaretçilerinin büyük bir bölümü iğne oyası konusuna yakından ilgilidir. Gelen yorumlar arasında en çok iğne oyası örnekleri talep edilmekteydi. Ben de bu yüzden iğne oyası modelleri arasından en çok sevilenleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Firkete ile yapılan iğne oyaları en çok dikkat çeken ve merak edilenlerden birisidir. Farklı ve değişik bir iğne oyası yapımı arıyorsanız, bu içeriğimde yer verdiğim örneği inceleyebilirsiniz. Çeyiz hazırlıklarının en şık ve dikkat çekici ürünleri arasında yer alan yazmaların kenarları, iğne oyaları ile daha da hoş bir görünüme kavuşuyor. İstediğiniz renklerde hazırlayabileceğiniz iğne oyalarının çok çeşitli motiflerini web sitemdeki diğer içeriklerde bulabilirsiniz.

firkete-ile-igne-oyasi-yapimi


İĞNE İŞİ 2017 OYA MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir