GAZOZ AÇMA KAPAĞINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK

Gazoz açma kapağından minyatür süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Fimodan yapılan takı çalışmaları veya süs çalışmalarını sitemizde bol bol paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek çok güzel fimo takı çalışmaları veya süsler yapabilirsiniz.

Fimodan süs yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede takı veya süs çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için paylaştığım fimo çalışmaları ders niteliği taşıyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kolay süs nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çok güzel ve değişik fimo süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Satış amaçlı da yapabilir ve turistik yerlerde satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Gazoz açma kapağından minyatür süs yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Süs yapmak için açma kapağını kullanabilir ve fimo yardımı ile harika süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel fimo çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

gazoz-acma-kapagindan-minyatur-sus-yapmak


KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir