Uzun Gelin Şalı
Uzun Gelin Şalı

GELİN ŞALI MODELLERİ 2018

Gelin şalı modelleri 2018 konusu ile sizlere bu senenin en sevilen gelin şal modellerinden bahsedeceğim. Beyaz renkli, özel örnekleri bulunan bu şal modelleri, her sene olduğu gibi 2016 yılında da gelin adayları ve genç kızların ilgisini çekiyor. Sizlere gelin şalı modelleri hakkında yaptığım araştırmanın sonuçlarını şimdi aktarıyorum.

2018 yılı gelin şalı modelleri geçen yılların modelleri gibi çok çeşitli. Beyaz renkte hazırlanan bu özel modeller, uzun ya da üçgen şekilde hazırlanabiliyor. Ben gelin şalı olarak daha çok üçgen modelleri gördüm ama uzun şal modelleri bana uygun gibi geliyor. Genç kızların en özel günlerinde soğuktan korunmasını sağlayan bu şal modelleri, çeyiz şal olarak da geçebiliyor. Günlük şal modellerine göre daha özenle hazırlanan ve daha farklı örnekleri bulunan gelinlik şal modelleri, simli iplerle ya da inci boncuklar ile süsleniyor. Bu sene benim gördüğüm kadarı ile sade şıklıktan yana olan gelin adayları için simli ipler ile hazırlanan gelin şalı modelleri çok gözde. Siz de bu özel geceniz için bir gelin şalı modeli arıyorsanız, resim galerisinde yer verdiğim modelleri inceleyebilirsiniz.

Gelin şalı modelleri hakkında verdiğim bilgilerin ardından sizlerle çok hoşuma giden resimleri paylaşmak istiyorum. Umarım sizin de hoşunuza gider.

GELİN ŞALI MODELLERİ 2018

İlginizi Çekebilir

degisik-orgu-sal-modelleri

ŞİŞLE ÖRÜLEN ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Şişle örülen örgü şal modelleri, bu yılda kışın soğunda ısınmanızı ve şık görünmenizi sağlıyor. Örgü …

Leave a Reply

Your email address will not be published.