GELİNLER İÇİN 2017 ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Gelinler için 2017 örgü şal modelleri, birbirinden şık tasarımlardan oluşuyor. Kış soğuklarının yaklaştığı şu günlerde, gelinler için büyük bir kurtarıcı olan örgü şal modellerine yer vermek istedim. Gelinlik ile uyumlu olması için beyaz renkte örülen bu şallar ile hem çok şık görünüm sağlarsınız hem de soğuktan korunmuş olursunuz.

Gelin Şalları Nasıl Yapılır?

Gelinler için yapılan şal modelleri genellikle tığ işi olarak örülmektedir. Bazı modellerde şiş kullanılması da yaygındır ancak, en zarif modeller kesinlikle tığ ile yapılmaktadır. Tığ ile gelin şalı örmek aslında çok basittir. Aşağıda yer alan galeride verdiğim örneklere dayanarak siz de çok şık bir gelin şalı örebilirsiniz. Kış gelinlerinin şıklığını tamamlayacak olan bu şal modelleri kesinlikle dikkat çekici ve beğenilen bir görünüme sahiptir. Gelin şalı örgüsü için çok ağır olmayan bir iplik ile örmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca, gelin şalında kullanılacak ipin kaşındırmayan özelliğe sahip olması da büyük önem taşımaktadır.


2017 ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir