Ana Sayfa / MİNYATÜR İŞLER / GERÇEKÇİ GÖRÜNÜME SAHİP MİNYATÜR EVLER
gercekci-gorunume-sahip-minyatur-evler-1

GERÇEKÇİ GÖRÜNÜME SAHİP MİNYATÜR EVLER

Gerçekçi görünüme sahip minyatür evler, özellikle çocukların büyük derecede ilgisini çekiyor. Sadece çocuklara oyun amaçlı değil, son zamanlarda dekoratif süs amacıyla da bu evler satın alınmaya başlandı. Çeşitli malzemelerle üretilen minyatür evler, gerçeğinden ayırt edilemeyecek görünüme sahip. Hayalinizdeki ev dekorasyonunu minyatür evinizde yaptırabilirsiniz. Minyatür sanatçılarının hazırladığı evler ile çok şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Minyatür evler, küçük ama gerçekçi görünüme sahip tüm detaylardan oluşmaktadır. Gerçeğinin birebir görünümüne sahip olan minyatür evlere siz de bayılacaksınız.

Minyatür Evler Nasıl Yapılıyor?

Minyatür evler genellikle minyatür sanatçıları tarafından el emeği olarak yapılıyor. Fimo hamuru, toprak, plastik, metal ya da ahşap parçalar kullanılarak üretilen minyatür evler, tam da hayal dünyanızdaki evlerin tasarımlarına sahip. Ev içindeki tüm eşyaların minyatür halleri yapılabiliyor. Ev planından, evin içindeki eşyalara kadar her şey minyatür biçimde el emeği olarak üretiliyor. Evinizin vitrininde çok şahane ve dikkat çekici bir görünüm sergileyecek olan minyatür evleri siz de çok beğeneceksiniz.

KÜRDANLARLA MİNYATÜR KUŞ EVİ ANAHTARLIK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ahşap dekoratif masa süsü yapmak resimli anlatım - AHŞAP DEKORATİF MASA SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

AHŞAP DEKORATİF MASA SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Ahşap dekoratif masa süsü yapmak resimli anlatım başlıklı bu yazımda sizlere yaratıcı bir çalışmanın detaylarını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir