GÖBEK ERİTEN ÇOK ÖZEL ÇAY TARİFİ

Göbek eriten çok özel çay tarifi ile göbek bölgenizdeki yağlardan tamamen kurtulmaya hazır olun. Oldukça etkili malzemelerle hazırlanan bu çay sayesinde hayal ettiğiniz vücuda kavuşabileceksiniz. Zayıflama çayını uyguladığınız günlerde yeme içmenize de dikkat etmelisiniz. Kilo aldıran ve fazla yağlı yiyecekler ile şekerli içeceklerden uzak durun.

Malzemeler

1 tatlı kaşığı miktarlarda rezene, anason, papatya, melisa, kekik ile birlikte 1 çay kaşığı organik elma sirkesi ve 1 tane çubuk tarçın.
1 litre kadar kaynatılıp birkaç dakika ılınması için bekletilmiş su.

Hazırlanışı

Bu tarifi uygulayarak göbek bölgenizdeki yağlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Çayın içindeki bitki özeleri sayesinde göbek bölgenizi eritmiş olacaksınız. Göbek bölgesini zayıflatan çayı hazırlamak için ilk önce 1 litre kadar suyu kaynatın. Kaynattığınız suyu bir sürahiye alın ve tüm malzemeleri içine ekleyip karıştırın. Sürahinin kapağını kapatıp gece boyunca demlendirin. Ertesi gün yemeklerden 10 dakika kadar önce bu çayı tüketmeniz gerekecek. Çayı tüketirken ısıtabilir ya da soğuk olarak tüketebilirsiniz. Düzenli olarak tüketmeye özen göstermelisiniz. Her gün taze olarak hazırlayıp, gün boyunca bitirmeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *