GOLF TOPUNDAN BAHÇEYE UĞUR BÖCEĞİ SÜSÜ YAPMAK

Golf topundan bahçeye uğur böceği süsü yapmak için güzel bir anlatım paylaştım. Bu çalışma da yer alan golf topunu bulamazsanız üzülmeyin. Çünkü alternatifi olarak pinpon topunu kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Golf topu biraz ağır olduğundan pinpon topu gibi hafif durmayacaktır.

Ancak pinpon topunu delip içini bir şeyle doldurursanız veya dolgu yaparsanız ağır olacaktır. Olay topu boyamak ve uğur böceğine dönüştürmek. Böylece bahçenizde enfes bir dekor yapmış olacaksınız. Bu güzel süs çalışmasını bahçeniz yoksa bile çiçek saksılarına da yapmayı düşünebilirsiniz. Sarkaç süs olarak da yapabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabileceğinizi söylemek isterim.

Çünkü ben en kısa zamanda evimdeki camın önüne yapmayı düşünüyorum. Hatta planımı yapmaya başladım. Golf topunu spor marketlerden aslında temin edebilirsiniz. Ancak ucuz mudur? pahalı mıdır? bilemiyorum. Ama golf zengin işi bir spor dalı olduğu için malzemelerinin ucuz olacağını hiç sanmıyorum. Bu yüzden bence siz ekonomik olması amacıyla pinpon topuyla yapmayı düşünmelisiniz.

Pinpon topunu kırtasiyeden temin edebiliyorsunuz. Ancak bulunduğunuz yerde bir spor mağazası veya mağaza varsa da golf topunun olup olmadığını bilemezsiniz. Bu yüzden pinpon topundan uğur böceği süsü yapmak diye bu çalışmayı aslında adlandırabiliriz.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz süsü cam kenarına, saksı içine, evin bir yerinde süs olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

golf-topundan-bahceye-ugur-bocegi-susu-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *