Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Kendinyapsana.com yeni hobiler edinmek isteyen ve hobilerini geliştirmek isteyenlerin aradıkları tüm bilgileri bulabilecekleri bir sitedir. Birbirinden farklı onlarca kategori ve el emeği işinin en popüler örneklerini bulabileceğiniz sitemizde herkes için faydalı bilgilere yer veriliyor.

Her gün güncellenen ve beğeni ile takip edilen Kendin Yapsana, alanında lider olma yolunda gün geçtikçe büyüyen koca bir el emeği dünyası. Bu büyük el emeği dünyasında, kışın sımsıcak günler geçirmenizi sağlayacak şiş ile örülen hırka, bere, atkı, patik, kazak, yelek modelleri ve aynı modellerin bebekler için olan sevimli minik modellerini bulabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında dantel, boncuk işi, kanaviçe, iğne oyası gibi değişik örme teknikleri kullanılarak hazırlanan çeyizlik ya da günlük kullanmalık havlu kenarı, salon takımı, oda takımı ürünlerinin en güzel örneklerini bulabilirsiniz. Sitemizin en beğenilen kategorileri arasında yer alan ” Kendin Yap” bölümünden ise birbirinden yaratıcı ve eğlenceli geri dönüşüm projesine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yer alan çalışmalar ile kullanılmayacak halde olan ürünlerin yeniden tasarlanıp kullanılabilecek hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizin beğenilen bir diğer kategorisi olan “Okul Öncesi” kategorisinde ise okul öncesi dönemde çocuklarınız ile birlikte yapabileceğiniz birbirinden eğitici onlarca çalışmayı bulabilirsiniz.

Siz de kendi el emeğiniz ile ortaya hoş çalışmalar çıkarmaktan hoşlanıyorsanız, kendinyapsana.com’u takibe devam edin. Sitemiz aracılığı ile ulaşıp gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızı kendiniz kullanabileceğiniz gibi ek gelir olarak satışını da yapabilir ve aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Yaratıcılık ve el emeği ile oluşturulan hoş tasarımlarda buluşmak dileğiyle…