Sarı Çiçekli Havlu Kenarı
Sarı Çiçekli Havlu Kenarı

HALKALI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Halkalı havlu kenarı modelleri, son dönemlerin en popüler örnekleri arasında yer alıyor. Özel bir aparat ile hazırlanan bu modeller, mutfak ve banyolarda çok hoş görüntüler oluşmasını sağlıyor. Bugün sizin için farklı model ve renklerde hazırlanan halkalı havlu kenarı örnekleri modelleri konusunu işledik. Araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz en hoş modelleri vereceğimiz kısa bilgilerin ardından sizlerle paylaşacağız.

Halkalı havlu kenarları, özel yuvarlak plastik aparatlar ile hazırlanan çok hoş modellerdir. Yapılışı son derece basit olan bu örnekler, hem büyük boyutlu hem küçük boyutlu havluların kenarı için idealdir. Kimi havlularda sadece kenarda tek sıra halinde örülen bu aparatlar, kimi havlularda ise desenli olarak örülüyor. Havlunun üzerindeki desenin ya da havlunun kendi rengine uygun renkteki ipler ile hazırlanan bu yuvarlak motifli havlu kenarları, çiçek ya da yıldız şeklinde de hazırlanabiliyor. Havlu kenarına yapılan işleme gibi havlunun üzerine de aynı şekilde yapılabilen bu işlemeler, çeyizlik havlularda sıkça kullanılıyor. Bazen tek renk olarak yapılan halkalı havlu kenarı örnekleri, kimi havlularda renkli ipler ile rengarenk olarak da hazırlanabiliyor. Şık ve farklı bir tasarım isteyenler içinse boncuk, pul işlemeli ve kurdeleli örnekler ideal özellikte. Siz de bu özel örneklerden kendinize uygun olanlarını hazırlayabilirsiniz.

Aparatlı havlu kenarı modelleri hakkında kısa bilgilerin ardından halkalı havlu kenarı örnekleri modelleri resim galerimizi ekliyoruz.

Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri Modelleri

İlginizi Çekebilir

Anlatımlı İgne Oyası Yapimi-5

ANLATIMLI İĞNE OYASI YAPIMI

Bildiğiniz gibi Anadolu’da çoğu kadın yazma kullanmaktadır. Bu yazmaları sade olarak kullananların olmasının yanı sıra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *