HAMA BONCUKLARI İLE KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

Hama boncukları ile kolay bileklik yapmak, son derece basit ve hoş bir çalışma. Sitede daha önceden de çok sayıda bileklik yapımı ve hama boncuğu çalışmasına yer verdim. Bugünkü konum da iki eğlenceli çalışmanın birleşiminden oluşuyor. Sözü fazla uzatmadan hama boncuğu ile bileklik yapma çalışmasının detaylarına geçmek istiyorum.

Hama boncuklarından bileklik yapmak için boncuklar ve renkli, ince lastik tokalar yeterli. Bileklik için ilk olarak hama boncuklarının içlerinden lastik tokaları geçirin. Bu geçirdiğiniz tokaları özel aparatına koyup birbirine düğümleyin. Bu şekilde kısa sürede ve kolayca bir bileklik hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde kendinize hoş bileklikler hazırlayabileceğiniz gibi sevdikleriniz için de farklı boyutlarda bileklik hazırlayabilirsiniz.

Hama boncuklarından kolay bileklik yapımı için farklı renklerde boncuklar kullanıp rengarenk bir bileklik hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz de tek renk boncuklar kullanıp daha sade bir bileklik hazırlayabilirsiniz. Ben anne-kız kombinleri dışında çok renkli bileklikleri tercih etmiyorum.

Hama boncukları ile kolay bileklik yapımı detayları için aşağıdaki resimleri inceleyebilir, siz de bu resimlere bakarak kolay bileklik yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

hama-boncuğu-ile-kolay-bileklik-yapmak

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.