Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / HARDAL SARISI KREP KUMAŞTAN YELEK

HARDAL SARISI KREP KUMAŞTAN YELEK

 

Yelekler hemen her bayanın severek kullandığı ürünler arasındadır. Uzun yelekler ise tesettürlü bayanların özellikle son zamanlarda hayatlarının her alanlarında kulladıkları bir giyim ürünü haline gelmiştir. Bu kadar çok sevilen yelekleri hazır almakta mümkün iken birçok bayan kendi elleriyle yaparak giymeyi tercih etmektedirler. Örgü yelek ve dikme yelek olarak ikiye ayrılan yeleklerin her ikisi de sıklıkla kullanılmaktadır.

Uzun yelek modelleri günümüzde birçok bayan tarafından ilgiyle kullanılmaktadır. Hemen her tesettürlü bayanın dolabında bulunan bu yeleklerden size bir tanesini örnek olarak göstereceğiz. Hardal sarıs krep kumaştan yapılan bu yelek eminiz ki birçoğunuzun ilgisini çekecek ve kendini makine başında bulacak.

 Hardal Sarısı Modasına Davetlisiniz

Hardal sarısı rengi aslında bu sene hem moda olmayan hem de modası geçmeyen bir renk. Kısaca klasik bir renk diyebiliriz ki bildiğiniz gibi klasikler her zaman prim yapar. Işte hardal sarısı da öyle bir renk. Ne çok cıvıl cıvıl, ne de kapalı bir renk olmadığı için her zevke sahip bayanın tercih edebileceği bir renk. Hardal sarısından pantolonlar, kazaklar ve montlar çok görmüşüzdür. Şimdi ise yeleklerde de hardal sarısı modası başladı. Özellikle tesettürlü bayanların uzun yeleklerinde tercih ettikleri bu rengi siz de evinizde bulundurun bize soracak olursanız. Çünkü insanın içini ferahtlatan bir enerjiye sahip.

Kumaşın Hafifliğini Hissedin

Uzun yeleklerde örgü yelek modellerinden ziyade kumaş yelekler tercih edilmektedir. Kumaş yeleğin verdiği hafiflik ve şıklık örgü yelerlerden bir adım öne geçmesini sağlamaktadır. Yelekler daha çok yaz ayarında kullanıldığı için serin ve tiril tiril bir hava katmasını isteriz. Bunun için de ince ve hafif kumaşlar kullanılması gerekmektedir. İşte krep kumaş bu tanım için adeta biçilmiş kaftan. İnce ve rahat kumaşıyla insanı kesinlikle sıkmayan bir özelliğe sahip. Krep kumaştan yapılan giyim ürünleri sizin rahatlığınız için savaşacaklardır.

Pratik Bir Yelek Modeli

Motifli yelek modellerinin yanı sıra tek bir renkle yapılan yelekler de fazlasıyla dikkat çekicidir. Hatta son zamanlarda yelek modasında sade görüntüün egemen olduğunu da söyleyebiliriz. Işte hardal sarısı krep kumaştan dikilen bu yelekte sade ama iddialı bir yelek olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik kolay ve pratik bir şekilde dikimi gerçekleştiiği için odukça dikkat çekicidir. Kullanımının da dikimi kadar pratik ve basit olduğunu söyleyerek, bu yeleği sizin de dikerek kullanmanız gerektiğini şiddete öneriyoruz.

ÇİFT TIĞ DİKİŞ EĞİTİMİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kazak-Ornekleri-1

KAZAK ÖRNEKLERİ

Kazak örnekleri, özellikle kış aylarına girmiş olduğumuz dönemlerde bizim için giymesi en keyifli ve en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir