HASIR İPLE CAM ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Hasır iple cam şişe süsleme örnekleri arayanlar için güzel bir çalışma paylaşıyorum. Bu yazımda göreceğiniz çalışmayı sizde zorlanmadan evinizdeki cam şişelerin üzerinde deneyebilirsiniz. Yün iple de cam şişe süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Ancak önerim saman ipi veya hasır ip olmasından yanadır. Bu sayede daha güzel kaliteli görünümlere sahip hasır süslere sahip olmuş olacaksınız. Hasır ipten cam şişe süsleme çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Hem evde kaliteli bir görünüm sağlıyorlar.

Hem de süsleme çalışmalarında bu tür dekoratif çalışmalar daha çok tercih edilmektedir. Evde kendinize yapacak hobi bulamıyorsanız veya yapacak bir el becerisi isteyen iş arıyorsanız, bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Şişe olarak alışveriş merkezlerinden çok ucuza içki şişeleri temin edebilirsiniz. Bu tür şişeleri bulamasanız bile normal su şişesi ile de bu güzel çalışmaları kolayca yapabilirsiniz. Evde şişe süsleme çalışmaları ile üzerine yapay çiçek veya gerçek çiçek de koymayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı cam şişe süsleme çalışmasında deniz tutkalı kullanabilirsiniz. Hasır iple cam şişe süsleme çalışmaları ile iş yerinize de güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Hemen sitemizin altında ki çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri hasır ipten cam süsleme çalışmasının örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hasir-iple-sise-susleme-ornekleri

source

İlginizi Çekebilir

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR_1

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR

Tesbih dinimiz açısından da son derece önemlidir. Günlük hayatımızda da önemli bir yere sahip olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.