HASIR İPLE KAMIŞTAN SÜS VAZO YAPMAK

Hasır iple kamıştan süs vazo yapmak için paylaştığım bu enfes çalışma ile evinizde dekoratif bir süsle güzelleştirme şansına da sahip olabileceksiniz. Bu tür süsleme çalışmalarını sitemizde çoğu kez paylaştığımı söyleyebilirim. Hem keyifli çalışmalardır. Hemde evini güzelleştirmek isteyen bayanlara yönelik bu güzel fikirler ile eğlenceli zamanlar da geçirebilme imkanı bulunuyor.

Hasır ipten vazo süslemek veya hasır ipten kamış vazo yapmak için paylaştığım çalışmalar sayesinde yeni hobiler de edinmiş oluyorsunuz. Adım adım nasıl yapılacağı belirtiliyor. Öncelikle bu iş için teneke kutuyu da kullanabilirsiniz. Yada kartondan rulo yapıp, yapıştırma tekniği ile yuvarlak vazonun kalıbını ortaya çıkarabilirsiniz. Daha sonra hasır iple doladığınız yuvarlak rulo çalışmasının üzerinde kamış malzemesini yapıştırabilirsiniz.

Çiçek veya benzeri bir şekilde de süsleyebileceğiniz bu güzel çalışma ile evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Evde hasır ipten yapılan avize veya süs çalışmalarını sitemizde yer alan ” Kendin Yap ” kategorisinde bulabilirsiniz. Adım adım nasıl yapılacağını öğreneceğiniz çalışmayı keyifle yapabilirsiniz. Evde boş zamanlarınızı değerlendirmede de kullanacağınız süs çalışmalarının daha değişiklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bende evimde bu tür çalışmalarla güzel zamanlar geçirdiğimi söyleyebilirim. Hem stres atıyorsunuz. Hem de çalışma tamamlanınca ortaya çıkan çalışmanın neşesi ve eğlencesi ise pahabiçilemezdir. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hasir-iple-kamistan-sus-vazo-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.