HASIR İPLE YAPILMIŞ KİLİM ÖRNEKLERİ

Hasır iple yapılmış kilim örnekleri arıyorsanız ve bu tür çalışmalar yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde hasır ipten paspas yapmak veya hasır ipten kilim yapmak için birçok çalışmayı ” Kendin Yap ” kategorisinde paylaşmıştık. O çalışmaları mutlaka incelemelisiniz.

Aynı şekilde sizde bu güzel hasır paspas modeli çalışmalarını yapabilirsiniz. Anlatımlı bir çalışma paylaşmadım. Ancak örnek olarak nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz. Hasır ip temin ettikten sonra iç içe daire şeklinde süs yapıp, hepsini güçlü bir yapıştırıcı ile birbirine tutturmanız yeterli oluyor.

Yada görünmez ip ile birleşimini sağlayabilirsiniz. Hasır ipten yapılan çalışmalar her zaman evi zengin gösterir. Bu tür çalışmalar hem işçilik hem de yapım bakımından zor işler olduğu için yüksek fiyatlardan satılıyor. Bu yüzden bu tür çalışmaları evde yapmanız hem ekonomik anlamda sizi rahatlatacak.

Hem de güzel bir eşyaya sahip olmuş olacaksınız. Hasır ip malzemesini yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Galiba deniz tutkalı bunları güçlü bir şekilde yapıştırıyor. Çalışma yapmadan önce bu örnekteki gibi iç içe dairesel olanını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hasir-iple-yapilmis-kilim-ornekleri

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.