HAVLU KENARI MODELLERİ

Havlu Kenarı Modelleri

 

Havlu kullanmayı seviyorsanız ve havlularınızı el emekleriniz ile donatmak istiyorsanız, iğne oyaları ya da mekik oyaları kullanarak çeşitli havlu kenarları yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Havlu kenarları isminden de kolaylıkla anlayabileceğiniz gibi havlunuzun her iki tarafına da dikmek amacı ile örmüş olduğuz el işlerine verilen isimdir. İsterseniz sadece düz havlu kenarları dikebilir, ya da tamamen isteğe bağlı olarak farklı ürünler kullanmayı deneyebilirsiniz.

havlu-kenari-modelleri-1
havlu-kenari-modelleri-1

Kalpli ve çiçekli tasarımlar havlu kenarı denildiğinde akla ilk gelen ürünler arasında bulunmaktadır. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip havlu kenarları dikebilir, bunları uzun vadede kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz kullanabilmeniz için birçok farklı havlu kenarına sizin için yer vermektedir.

 

Farklı Havlu Kenarı Tasarımları

 

Farklı tarzlarda havlu kenarı modelleri özellikle birkaç yıldır yeni evlenecek olan hanımların yoğun ilgisi altında sayılabilir. Özellikle çeyizlerimizde havlu kenarlarına çokça yer vermiş olduğumuzdan dolayı havlu kenarı örgüsü ya da havlu kenarı yapılışı bizim için çok yabancı kelimeler değil. Siz de kendiniz ya da çeyiziniz için bir havlu kenarı istiyorsanız, bunu kendiniz dikebileceğiniz gibi hazır olarak da alabilirsiniz. Birçok yer bu ürünleri hazır olarak satmaktadır. Yakınlarınız için havlu kenarı örmek isterseniz de internet sitemizde yer alan modelleri tercih ederek bunları örmenin mümkün olduğunu da söyleyelim. Siz de en yeni havlu kenarı tasarımları için bizi tercih edebilirsiniz.

havlu-kenari-modelleri-2
havlu-kenari-modelleri-2

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *