Ana Sayfa / KİŞİSEL BAKIM / HIZLI SAÇ UZATAN DOĞAL MASKELER

HIZLI SAÇ UZATAN DOĞAL MASKELER

Hızlı saç uzatan doğal maskeler ile kolayca saçlarınızı uzatabilirsiniz. Tamamen evdeki doğal malzemelerle hazırlandıkları için saçınıza hiçbir zarar vermeyeceklerdir.

Maske 1

Saçların çok çabuk uzaması için zeytinyağı ile sarımsak karışımını uygulayabilirsiniz. 5 diş sarımsağı havanda ezin. Ardından da bir kase içinde 3 yemek kaşığı zeytinyağı ile karıştırın. Karışımı hazır edince 24 saat kadar bekletin. Ertesi gün saç köklerinize masaj yaparak iyice sürün ve streç film ile başınızı kapatın. 2,5 saat kadar başınızda beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Haftada 1 defa uygulamanızı öneriyoruz. Bu sayede saçlarınızı eski dolgunluğuna ve sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Maske 2

Saç uzatmak için yumurta ve bal karışımı da çok etkilidir. 1 tane yumurtanın sarısını kaseye koyup üzerinde 1 yemek kaşığı bal ekleyin ve karıştırın. 1,1,5 saat kadar saçınızda bekletin. Saç diplerinize iyice uygularsanız, saçınızın kısa sürede uzamasını sağlayabilirsiniz.

Maske 3

Diğer kolay maske tarifi olarak ise; havuç, yumurta sarısı ve su karışımını uygulayabilirsiniz. 2 tane havucu rendeleyip kaynatın. Ilındıktan sonra süzün. Kalan su içine yumurta sarısını ekleyip karıştırın ve saçınıza sürün

SOĞAN SUYU KÜRÜ İLE SAÇ SİYAHLAŞTIRMA başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

SOĞAN SUYU KÜRÜ İLE SAÇ SİYAHLAŞTIRMA

Soğan suyu kürü ile saç siyahlaştırma yöntemini uygulayarak beyazlayan saçlardan kurtulabilirsiniz. Saç beyazlamasına engel olup …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir