HIZLI SAÇ UZATAN DOĞAL MASKELER

Hızlı saç uzatan doğal maskeler ile kolayca saçlarınızı uzatabilirsiniz. Tamamen evdeki doğal malzemelerle hazırlandıkları için saçınıza hiçbir zarar vermeyeceklerdir.

Maske 1

Saçların çok çabuk uzaması için zeytinyağı ile sarımsak karışımını uygulayabilirsiniz. 5 diş sarımsağı havanda ezin. Ardından da bir kase içinde 3 yemek kaşığı zeytinyağı ile karıştırın. Karışımı hazır edince 24 saat kadar bekletin. Ertesi gün saç köklerinize masaj yaparak iyice sürün ve streç film ile başınızı kapatın. 2,5 saat kadar başınızda beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Haftada 1 defa uygulamanızı öneriyoruz. Bu sayede saçlarınızı eski dolgunluğuna ve sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Maske 2

Saç uzatmak için yumurta ve bal karışımı da çok etkilidir. 1 tane yumurtanın sarısını kaseye koyup üzerinde 1 yemek kaşığı bal ekleyin ve karıştırın. 1,1,5 saat kadar saçınızda bekletin. Saç diplerinize iyice uygularsanız, saçınızın kısa sürede uzamasını sağlayabilirsiniz.

Maske 3

Diğer kolay maske tarifi olarak ise; havuç, yumurta sarısı ve su karışımını uygulayabilirsiniz. 2 tane havucu rendeleyip kaynatın. Ilındıktan sonra süzün. Kalan su içine yumurta sarısını ekleyip karıştırın ve saçınıza sürün


SOĞAN SUYU KÜRÜ İLE SAÇ SİYAHLAŞTIRMA başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir