HOBİ ÇUBUKLARINDAN NASIL BİLEKLİK YAPILIR

Hobi çubuklarından nasıl bileklik yapılır? diyorsanız, artık size nasıl yapıldığını ayrıntılı gösteren bir çalışma ile paylaşıyoruz. Öncelikle bu hobi çubuklarını dondurmalardan çıkan çubukları da kullanabileceğinizi söylemek isteriz. Ancak hobi çubukları olarak kırtasiye veya hobi marketlerden de temin edebilirsiniz.

Temin ettiğiniz hobi çubuğuyla bileklik yapmak için öncelikle kaynar bir suya hobi çubuğunu salmanız gerekiyor. Daha sonra genleşen ve esneyebilen çubukları su bardağına veya bileğinize uyumlu bir bardağa koyarak o şekilde donmasını sağlamanız gerekiyor.

Donan çubuklar daha sonra katılaştığında sağlam bir bilekliğe dönüşecek. Ancak ahşap olduğu için esnetildiğinde kırılabileceğini unutmayın. Bu tür süs takı çalışmaları sayesinde sizde çok güzel bilekliklere sahip olabileceksiniz. Evde kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu takılar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

Evde pratik takı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolay bir şekilde zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın resimleri ile baş başa bırakacağım. Benzer çalışmaları hemen sitemizin altındaki yazılardan ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

hobi-cubuklarindan-nasil-bileklik-yapilir

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *